0530 528 49 05      İstanbul Geneli Hizmet       info@aymetalhurdacilik.com

Çinko Hurdası

Çinko Hurdası Alan Hurdacı

Çinko Hurdası

Hurdacılık sektöründe geri dönüşümde akla gelen önemli madenlerden biri de çinkodur. Alüminyum, bakır ve çelikten sonra yıllık tüketimi en fazla olan çinko; kimyasal açıdan faal olması ve diğer madenlerle kolay şekilde alaşım yapabilmesi nedeniyle endüstri alanında birçok ürünün alaşımında ve bileşiminde kullanılmaktadır.

Çinko hurdası geri dönüşebilen metalların başında gelir. Ticari açıdan oldukça önemlidir. Firmamız da bu çinko hurda alım satım ticaretini en iyi şekilde yürütmektedir. Günün hangi saati olursa olsun bir telefonla adresinize gelerek tüm hurdalarınızın alımını yapıyoruz.

Hurda Çinko Çeşitleri

Çinko hurdası alımı yapan birçok firma vardır. Burada önemli olan bu hurdacılıkta kaliteli hizmet vermek ve uygun fiyat garantisiyle müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Siz de böyle bir hizmet arıyorsanız doğru adresteniz. Firmamız çinko hurdası alımında müşterilerine birçok yönden avantaj sunmaktadır. Bulunduğunuz konumdan hurdalarınızı alırken; anında nakit ödeme imkanıyla bu sektörde güvenilir firmalar arasında en öndeyiz.

Hurda levha çinko, külçe çinko hurdası, preslenmiş levha hurda çinko çeşitleri mevcuttur. Siz de bu çinko hurdalarını satmak istiyorsanır bir telefon etmeniz yeterlidir. Deneyimli ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızı 7/24 sizlere yardımcı olmaktadır. Sitemiz üzerinden iletişim numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Çinko, sağlık alanında ve eczacılık sektöründe oldukça yoğun kullanılan bir madendir. Damların kaplanmasında, pil yapımında, basım işlemlerinde, çatı oluklarında, sanat eşyaları yapımında çinkonun yeri büyüktür. Bu doğrultuda firmamız çinko hurdası alımı yaparak, bu sektörlerle önemli bir işbirliği içerisindedir. Ülkemize kattığımız ekonomik canlılık ve çevre bilinci ile çinko hurdası alanında lider durumdayız.

Çinko Hurdası Fiyatları 2023

Toplam çinko tüketimine bakıldığı zaman, yüzde 50’sinin galvanize çelik imalatında kullanıldığı bilinmektedir. Pirinç, döküm, çinko oksit ve yarı fabrikasyon malzemelerde çinko kullanılmaktadır. Çinko hurda fiyatları konusunda firmamız ile iletişime geçtiğiniz anda sizlere en kısa sürede fiyat teklfini veriyoruz.

Bu sektör içinde en uygun fiyat sunan çinko hurdası ticareti yapmaktayız. Firmamızın tek gayesi müşteri memnuniyetidir. İyi ve kaliteli bir hurda alışverişi bizim için çok önemlidir. Güvenilir, çevre dostu, tecrübeli, çözüm odaklı, hızlı ve pratik ekip arkadaşlarımızla tanışmak için bir telefon kadar uzağındayız. Siz değerli müşterilerimize çinko hurdası konusunda her türlü yardımı yapmaktan kıvanç duyuyoruz.

Çinko Hurdası
Başa dön
Call Now Button